Theo is a man who can't accept no, does not value the opinion of the one he would like to photograph, and when you tell him "no" he will write a negative review about you. He shows behavior you also see in stalkers, so I would advice aspiring models to think twice before to pose for this man.
I did not want to pose for him and I told him so. His reaction shows I was absolutely right not to do so!
De beoordeling van Ralu moet met een korrel, mogelijk een hele zak zout worden genomen. Ik heb haar betrapt op diverse leugens en daar is ze niet blij mee geweest. Zij heeft geen ander contact gehad met mij dan via wat mails en via de reactie box van modellenplein.
Lees het hel verhaal op deze link van boven naar beneden.
http://raluca.amateurpixxx.nl/raluca.html
Waarbij het natuurlijk nu al weer heel opvallend is dat al haar advertenties op deze site en ook die ze op sexjobs had staan (en ook over loog dat die niet bestonden) zijn inmiddels verwijderd.
Als ik echt zo zou zijn als zij bij elkaar liegt, dan zou ik niet al in de loop der jaren vele modellen hebben gefotografeerd en meer dan 90 shoots gedaan hebben.
Vele modellen zijn meerder keren terug geweest in mijn studio.
Wie ik echt ben, zonder leugens is te vinden op mijn website. Die kun je zo vinden door op de link bij mijn advertenties te klikken.
Mede door dit soort dames en reacties die bij elkaar gelogen worden, is het af en toe op modellenplein lastig het kaf van het koren te scheiden. Maar als we dit soort mensen tegenkomen, dan kunnen die aan de beheerders van modellenplein worden doorgegeven. Zij nemen hierop, is mijn ervaring, actie. Zorg wel voor goede argumenten en duidelijke bewijzen, op basis van subjectieve waarneming en gronden zal dat niet zomaar kunnen.
Vriendelijke groeten aan alle serieuze mensen (modellen, fotografen, fotografes), die modellenplein serieus nemen en misschien ook meehelpen het "schoon" te houden van fakers en ander vergelijkbare types.
De negatieve waardering van Ralu aan het adres van Amateurfotograaf Theo is totaal onterecht. Ze was afgelopen vrijdag bij mij voor een shoot. Binnen 5 minuten, nog voordat ik koffie en thee had kunnen aanbieden, vertelde ze dat ze mijn enkele dagen eerder overeengekomen shootprijs te laag vond en dat ze deze fors wilde verhogen. Ze stond dan ook samen met haar begeleider binnen 10 minuten weer buiten :-)
Wat een onwijze onzin die Ralu hier schrijft over theo. Theo is een van de beste amateur fotograven die er in zuid holland zijn. Zal ook altijd luisteren en kijken naar het model en nooit haar grens over gaan. Ook zijn alle leeftijden, maten en nationaliteiten bij hem welkom. En weet hij ze altijd op goede manier te fotograveren zodat het mooie foto's worden en je er op zijn voordeligste en beste uit komt te zien.
Ralu ken ik niet, maar Theo wel. Met Theo heb ik positieve ervaringen. Reageert op emails en maakt duidelijke afspraken. De fotoshoot met Marcella bij Theo was goed.
miss blue schreef op 20 augustus 2014 om 18:21 uur:
Beoordeling: positief
ik heb n shoot mt theo gedaan in zijn studio. deze man heeft mooie fotos gemaakt v mij. was n goeie samenwerking. aardig alles goed bespreekbaar. n hoop mogelijk. dus ik geef hierbij n goeie positieve beoordeling. grts jaydee
maar ook de shoot zelf ging volgens de afspraken die we hebben gemaakt ook de studio zag er netjes uit goeie apparatuur alleen door de lampen beetje warm haha ;)
verder was het een leuke shoot
Groetjes Suzy
7 beoordelingen: 1 x neutraal | 1 x negatief (17%) | 5 x positief (83%)