Heb 2x met haar afgesproken voor een shoot... 1e keer niets aan de hand, leuke shoot gehad... 2e keer is ze niet komen opdagen en heb ik nooit meer wat van dr gehoord.
Met dit model pas weer een zeer leuke shoot gedaan. Goede afspraken zijn er snel met haar te maken, ook wat kleding etc. betreft. Zo moet een fotograaf ook niet meer vragen aan het model, dan dat zij wil poseren, dan heb jij een leuke shoot met een goed resultaat.
Heb een paar shoots met haar mogen doen,en dat is goed bevallen. wens haar dus ook veel leuke shoots toe met mooie foto's. aanrader voor collega fotografen. groetjes jos
Glenn Kempff schreef op 31 augustus 2014 om 22:45 uur:
Beoordeling: positief
Per email haar benaderd,kreeg direct een antwoord, afspraak gemaakt en vandaag een sessie gedaan. Leuke samenwerking gehad, mooie vlotte poses. Een aanrader.
Glenn
Spirit & Skin schreef op 04 september 2014 om 23:09 uur:
Beoordeling: positief
Snelle en vriendelijke reactie. Ook al gaat Victoria niet op mijn vraag/aanbod in, toch ten zeerste geapprecieerd dat zij daar beleefd antwoord op geeft!
Kimberly? ik weet niet wie je bent en ik denk dat je je vergist ik heb nog nooit een shoot met jou geplant ik weet niet eens wie je bent en waaromje zo een leugen verzint om mij zwart te maken. Heel kinderachtig de mensen die met mij werken weten dat ik nooit zal7 minuten van te voren zou afzeggen sterker nog ik heb nog nooit afgezegd. Veel succes met je kinderachtige gedrag kusxx
kimberly schreef op 05 november 2014 om 09:26 uur:
Beoordeling: negatief
vergis? hoe haal je dat in je hoofd met je 250,- voor lingerie en dan mij laten zitten met een gehuurd studio amateur dat is pas kinderachtig
Ik ken het model (nog) niet, maar wat mij wel opvalt is dat 'kimberly' waarschijnlijk een enorme pechvogel met modellen is. Ik ben al bij verschillende modellen haar naam tegen gekomen met de opmerking dat er een aantal minuten voor de afspraak is afgebeld.
Toch wel jammer als iemand altijd dezelfde pech heeft... of zou het gewoon iemand zijn die hier een beetje loopt te trollen?... nee, dat laatste vast niet.
Bij mij schreef kimberley hetzelfde En ik heb haar nog nooit gezien of een afspraak mrt d'r gehad
Volgens haar adviseer ik ook op escort etc zou ik nooit doen.... K zou een shoot gepland hebben in van der valk Nootdorp ... Ik ben pas 2 dagen terug uit Amerika .... Heel raar
Daar weet ik ook niks van ik zie idd dat ze bij aantal modellen een beetje hetzelfde loop te zeggen Heel kinderachtig,
Misschien voelt ze zich alleen en benuttig ze haar tijd zo om modellen hier af te kraken
11 beoordelingen: 3 x neutraal | 3 x negatief (38%) | 5 x positief (62%)