4 afspraken geprobeerd te maken en telkens een dag a twee dagen van te voren afgebeld. ook 1 maal meegemaakt dat ze niet kwam opdagen. Ze had vervoersproblemen? Even een telefoontje of sms is wel net zo aardig
Ze antwoord nooit terug als je wat foto's of info van haar vraag. Echt nep dus! Jammer voor haar zo veel negaties reacties hier te lezen. Meide doet je beste om dit te verandere, ok?
rehoboth schreef op 09 december 2008 om 15:45 uur:
Beoordeling: negatief
dit model is niet professioneel
ModelArt schreef op 09 december 2008 om 19:56 uur:
Beoordeling: positief
Ik begrijp al die negatieve commentaren niet. Dit is een ervaren model, super om mee samen te werken en komt haar afspraken gewoon na.
fredjexs schreef op 10 december 2008 om 21:15 uur:
Beoordeling: positief
update, Romyna heeft mij uitgelegd wat er gebeurt was op 8-12 en zei kon niet meer afbellen en onze afspraak afzeggen omdat haar telefoon leeg was.
teosfoto schreef op 19 december 2008 om 11:40 uur:
Beoordeling: positief
Heb een aantal keren met haar gesproken ze is leuk en zeker professioneel! Dus verdiend het om een duim te krijgen!
Sorry hoor Fredjexs maar dat is een hele doom excuss als haar telefoon leeg was ze kan toch in de oplader zetten en bellen of een mail sturen? Voor mijn is geen excuss, je kan een of ander manier laten weten dat je niet kan komen, ik heb 2 keer met haar afgesproken en ze komt nooit opdagen, laat gewoon niets van ze te horen, neem de telefoon niet op en antwoord mailen ook niet. Conclusie? geen vertrouw model, zit wel mooi uit maar verder...????
Had een uitgebreid e-mailcontact en we hadden een afspraak gemaakt. Komt dus gewoon niet. Niet afbellen of mailen. Wel van alles in huis gehaald voor de shoots. Reageert ook niet meer op latere mails. Wat mij betreft een onbetrouwbaar model. Ik hoef haar niet meer